Projekty, kterým věnuji svou energii a znalosti, si vybírám.

Dělám to s nadšením a jako doplněk ke svému hlavnímu zaměření – připravovat pro klienty digitální obsah.

Od dubna 2020 mě čeká pár měsíců krásné rodičovské pauzy.

Přihlaste se zatím k odběru informačních e-mailů, kde si můžete zvolit zasílání zpráv o kurzech/konzultacích. Jakmile budu opět k dispozici, ráda vám dám vědět. A do té doby se pravděpodobně objeví pár článku na mém blogu Sibiřanka.cz, které v newsletteru také představuji.

Jsem k službám neziskovkám, malým projektům a kulturní sféře. Pokud je váš projekt větší a čistě komerční, klidně mi napište i tak. „Přinejhorším“ vás odkážu na svoji domovskou agenturu Bubble, pro kterou školím nejen já, ale i další zkušení kolegové, kteří umí to, co já ne. Protože sama pracuji pro obsahovou agenturu, určitě chápete, že pro jiné agentury neškolím.

Žiju v Praze, ale vlakem se dá dojet skoro kamkoliv. Nebo sem přijet odkudkoliv. I pokud nejste z matičky stověžaté, můžeme to nějak vymyslet.

Poradím vám s Facebookem, Instagramem a Twitterem.

Ukážu vám, jak pro ně vymýšlet a zpracovávat obsah a/nebo rozběhnout propagaci – tu v reklamním systému, i tu s influencery.

Moje okruhy jsou:

  • Jak přemýšlet nad obsahem na sítích a jak ho vyhodnocovat
  • Základní nastavení reklamy na Facebooku a Instagramu
  • Revize komunikace s fanoušky (community managementu), nastavení stylu a pravidel, doporučení na vhodné nástroje atd.
  • Průvodce Twitterem
  • Průvodce spoluprací s influencery
  • Konzultace celkové strategie

Během individuálního školení vám věnuji půl dne nebo den, a před ním si udělám přípravu speciálně pro váš projekt.

Jednodenní školení se pohybuje od 10 000 Kč do 15 000 Kč. Cenu vám navrhnu poté, co si spolu určíme, co vše budete potřebovat, a tím pádem i jak náročná bude moje příprava. Někdy je součástí analýza dosavadních výsledků a návrh, jak byste podle nich mohli upravit svou strategii.

Půldenní školení (jedno odpoledne) vám nabídnu od 7 000 Kč do 12 000 Kč.

Pokud si přejete speciální přípravu, která zabere více času než obvykle, bude jiná i navržená cena.

Krátké setkání bez přípravy (do 2 hodin celkového času) je vám k dispozici za 3 000 Kč.

V případě nové spolupráce vás poprosím o zálohu na školení, s dlouhodobými klienty pak přecházíme na fakturu po něm. Tady jsou moje fakturační údaje. Nejsem plátce DPH.

Technické požadavky

Pokud budeme promítat prezentaci, jediné, co budu potřebovat, je připojení k mé redukci na VGA (tedy VGA kabel od promítačky), případně půjčit jinou redukci pro Macbook se stejnou koncovkou. Pokud taky nenosíte v hlavě, co je jaká přípojka, mám tohle. 🙂