V říjnu 2019 odstartovalo další kolo kurzů

Termíny mám vypsané u Piaristů. Pokud vám žádné datum nesedí, přihlaste si e-mailové novinky o školeních. Dám vědět, až spustíme další kolo – nový cyklus nás čeká začátkem roku 2020, vědět o nich dám někdy během podzimu 2019.

Čekají nás tyto kurzy:

Jak vymýšlet obsah pro sociální sítě?

2. října 2019, Vzletná (Praha)

Workshop už proběhl, na příští rok plánujeme další kolo. Přihlaste si e-mailové novinky o školeních a pohlídejte si nový termín.

Dřív než se pustíte do placené reklamy na sítích, spolupráce s influencery nebo práce s vlastním profilem, měli byste mít definovaný záměr, rozvržená témata a plán, kdy má jít co ven (ať už jakýmkoli kanálem). Budeme se bavit i o tom, jak dnes uživatelé sítě používají, a co to vlastně znamená pro vymýšlení obsahu. Kurz je koncipovaný jako workshop, na kterém budete vytvářet obsahový záměr pro vlastní či spravovanou značku. Je vhodný hlavně pro menší kreativní projekty a kulturní sféru.

Na workshop volně navazují kurzy Jak být vidět na InstagramuZáklady facebookové reklamy.

Jak být vidět na Instagramu

30. října 2019, Vzletná (Praha)

Instagram je nejrychleji rostoucí sociální síť a uživatelé na ní tráví až hodiny denně. Jak toho využít? Projdeme všechny tři současné možnosti: vlastní profil, spolupráce s influencery a placenou propagaci. Budeme se bavit jak o hezkých fotkách „v galerii“, tak autentickém a rychlém obsahu na Stories.

Na kurz navazují Základy facebookové reklamy, kde zároveň podrobněji probereme technikálie kolem placení propagace.

Základy facebookové reklamy

20. listopadu, Vzletná (Praha)

Síla facebookové a instagramové reklamy je zejména v dobré práci s cílením a testováním té nejlépe fungující varianty inzerátu. Ukážeme si, jak facebookový nástroj Správce reklam (Ads Manager) umožňuje vybírat publika, jaký je rozdíl mezi komunikací na stránce a reklamou a jaké jsou možnosti reklamních formátů. Protože jde o jeden nástroj, naučíte se nastavovat placená zobrazení jak na Facebooku, tak na Instagramu.

Mimo to projdeme specifika facebookových formátů a ukážeme si, jaké možnosti dnes nabízejí.

Kurz navazuje na předchozí Obsah pro sociální sítěJak být vidět na Instagramu. Pro pokročilé zadavatele nabízejí Piaristi navazující kurz.

Pokud jste si nevybrali žádný termín, přihlaste si e-mailové novinky o školeních.